İade & Değişim Politikası

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade & Değişim Koşulları

  • İade ve değişimde kargo ücreti gidiş ve geliş olarak alıcıya aittir.
  • İade işlemlerin kredi kartları ile yapılan ödemelerde 2-5 iş günü içerisinde, debit (bankamatik) kartlar ile yapılan ödemelerde ise 8-16 iş günü içerisinde kart hesabına yansımaktadır.
  • Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü iade etmek yada değiştirmek istediğinizde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki canlı destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir akabinde anlaşmalı kargo firmamız ile ile bize ulaştıracağınız ürün kontrolden geçtikten sonra tarafınıza ücret iadesi yapılacaktır.
  • Sipariş verilen üründe müşteri kaynaklı bir kusur bulunması veya 14 günlük sürenin aşılmış olması halinde iade ve değişim işlemi yapılmaz.
  • Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.